mladá dívka

Katka a Saša - jak to všechno začalo

Kategorie: 
Jazyk: 

V životě jsem docela rád zkoušel sestry. 
Dvakrát se mi stalo, že jsem chodil s holkou a o pár let později i s její mladší sestrou. 
Jednou se mi podařilo dostat obě dvě najednou, ale to byla výjimka, způsobená alkoholem a tím, že obě byly jak bisexuální, tak nadržené.

Babí léto 05

Kategorie: 
Jazyk: 

Vstávám později než obvykle. Jsem v posteli sám. Leknu se, že Dominika odjela. Zaslechnu však zvuk puštěné sprchy. Vydávám se do koupelny. Odhrnu závěs a spatřím nahou Dominiku. Je ke mně otočená zády. Pohladím ji po mokrých vlasech a ona se s úlekem otáčí. Zavrtí hlavou a namíří na mě proud vody. Během chvilky jsem zmáčený. Tisknu se k jejímu nahému tělu.

Zatáčky života

Kategorie: 
Jazyk: 

Není měsíc jako měsíc. Některé jsou silnější, jiné slabší. Stejně jako tento, který je téměř ve své polovině. A právě v takových chvílích se bohužel uchyluji k takovému svému krizovému plánu. Je ve své podstatě dost jednoduchý…
Zajedu do nedalekého okresního města, sednu si do oblíbené kavárny s bezplatnou Wi-Fi a odtud stačí podat jednoduchý inzerát. Pak vytáhnout ze své tajné skrýše SIM kartu a zasunout do připraveného telefonu. Celkem jednoduché a mnohokrát vyzkoušené. Stačí ráno zadat a nejpozději po poledni se ozve mobil.

Moničiny příběhy 05

Kategorie: 
Jazyk: 

Čtvrtek jsem strávila esemeskováním s Veronikou. Byla jsem skoro jako čerstvě zamilovaná. Celý den jsme vydržely si vzájemně psát vzrušující sexy zprávy. Mou dobrou náladu mi nemohly zkazit ani narážky na můj rozchod jistých dobrých duší v práci. Večer jsem se dokonce odhodlala, zajít si na večeři do své oblíbené restaurace. Proč by vlastně nemohla singl holka jít sama na večeři? Hezky jsem se upravila, namalovala. Dala jsem si záležet na výběru spodního prádla a doplnila jej sexy šatičkami.

Babí léto 04

Kategorie: 
Jazyk: 

Přichází víkend. Ačkoli venku svítí slunce, je už chladno. Jsme domluveni s Dominikou, že ji vyzvednu na nádraží. Zastavím na parkovišti a vyhlížím ji. Konečně ji spatřím. Drobná postava, z dálky zaměnitelná s chlapcem, se blíží. Otevírám dveře a jdu jí naproti. Nevím, zda ji mám políbit. Vyřeší to za mě letmým polibkem.
„Bála jsem se, že nepřijedeš,“ usměje se.
„To se nikdy nestane,“ odpovím. Jsem si tím jistý. Cítím potřebu ochraňovat ji, nedokázal bych jí ublížit.

Stránky