kondom

Šikula 08

  • 5 March 2017
  • mb
Kategorie: 
Jazyk: 

ŠIKULA 8/12

Tentokrát Šikulu žádné divoké sny netrápily. Vyspal se do růžova, a když se kolem osmé probudil, ani se nedivil, že spal tak dlouho. Vstal, došel si ulevit a pak zamířil do ložnice probudit Anežku. Jenže postel byla prázdná. Zřejmě se jí nechtělo mu dávat ahoj, když věděla, že půjde oprašovat jinou. Její taktnost ho mile překvapila a vyloudila mu na tváři vlídný úsměv.

Ptákořezy 16

  • 17 February 2017
  • Fred
Kategorie: 
Jazyk: 

Tyto noční šousty mi náramně vyhovovaly. Byl jsem tehdy postpuberťák a dnes, s odstupem času připouštím, že podobně jako všichni mladíci tohoto věku, jsem myslel ptákem. Zpočátku to bylo tak jednou do týdne, ale pak se frekvence ustálila na třech milostných nocích. Rozhodně mi to nevadilo, ve své mladické nadrženosti jsem na na tom byl potencionálně natolik dobře, že časté mrdání mi bohatě nahradilo honitbu, do té doby velmi častou. Pokud se mi v době dokončování studia občas naskytla nějaká příležitostná mrdačka, byly to vždy jen nervozní kvaltovky a podle toho to také dopadalo. Je naprosto jasné, že pod vedením zkušené mrdny, jako byla Miluška, se naše milování měnilo v milostný koncert. Zkušenost a rafinovanost ženy na vrcholu sexuální aktivity, ve spojení s bezmeznou výkonností mladého muže, vedly k oboustranně dokonalým prožitkům.

Nejsem mamánek 03

Kategorie: 
Jazyk: 

Je nedělní ráno. Již plně probuzená, si před očima promítám včerejší večer i noc. Uvědomuji si, že sen to nebyl. Incest! Vždy jsem takové jednání odsuzovala, nechápala, co lidi k tomu vede. No a teď co?
Hlavou se mi honí samé otázky a žádná odpověď. No nic, dámo! Takže vztyk a hurá do koupelny. Nahá stojím před zrcadlem, dlaněmi nadzvedávám prsa a prohlížím si svou postavu.

Ptákořezy 14

  • 23 January 2017
  • Fred
Kategorie: 
Jazyk: 

Když moje nymfa krátce po půlnoci přišla, provedla mnou již popsané sladké probuzení. Parádně mě rozkouřila a potom se chystala nasednout na koníčka, což byla její oblíbená poloha. Před tím se však přísně zeptala:
„Koupil sis ty šprcky?“
Zkroušeně jsem přiznal, že jsem na to ani nevzdechl a okamžitě jsem se začal bát, že sleze, oblékne župan a potrestá moji neposlušnost demonstrativním odchodem. Naštěstí k tomu nedošlo. Vítězoslavně se usmála, natáhla se k odhozenému županu a z jeho kapsy vyčarovala balíček Primeros.
„Musím myslet na všechno,“ povzdechla si jakoby vyčítavě. Hbitě jej rozbalila a v příštím okamžiku již zručně oblékla povstalce do gumáku.

Stránky