dívenka

Šikula 08

  • 5 March 2017
  • mb
Kategorie: 
Jazyk: 

ŠIKULA 8/12

Tentokrát Šikulu žádné divoké sny netrápily. Vyspal se do růžova, a když se kolem osmé probudil, ani se nedivil, že spal tak dlouho. Vstal, došel si ulevit a pak zamířil do ložnice probudit Anežku. Jenže postel byla prázdná. Zřejmě se jí nechtělo mu dávat ahoj, když věděla, že půjde oprašovat jinou. Její taktnost ho mile překvapila a vyloudila mu na tváři vlídný úsměv.

Mýtinka 05.

Kategorie: 
Jazyk: 

5.kapitola - Návštěva rodičů.

 Sobotní ráno se smálo a sluníčko rychle sušilo noční rosu. Umyl jsem se, něco snědl, vytáhl kytici ze sklepa a nervózně pochodoval po boudě. Čekal jsem, kdy uslyším řev motoru teréňáku z Vyhlídky. Jaké překvapení, když ze silničky se odlouplo osobní auto a způsobně sjíždělo k boudě.Jak se přiblížilo, poznal jsem Rudlovo soukromé vozidlo a když přede mnou zastavilo a já viděl za volantem vyšňořenou Bětku, zůstal jsem na to zírat s pootevřenými ústy. Bětka vystoupila, tak jsem se zeptal:

Mýtinka

Mladý pracovník meteorologické stanice žije životem samotáře v horách.
Až jednou mu bouřka přihraje do jeho chaty dvě mladé turistky, studentky. A jeho život se náhle, od základu změní...

Mýtinka 02.

Kategorie: 
Jazyk: 

**2. kapitola - Mám holku.**  

Ráno se probudilo opět do krásného dne a sluníčko nakukovalo oknem do ložnice. Opatrně jsem se vysoukal z postele a šel se umýt. Neodolal jsem a od dveří jsem se podíval zpět na postel. Eva ležela na boku, deku zkopanou až k nohám a na mě vystrkovala svůj krásný zadeček. Jana ležela na zádech, přikrytá do půli těla a krásné ňadra se tyčily vzhůru. Najednou otevřela svá šedavá kukadla a zjevně v první chvíli nechápala, kde vlastně je. Usmála se, zrudla a honem si vytáhla deku až pod bradu. Potom zavřela oči a znovu usnula.

Povídky od hostinského stolu 2. Stopařka.

Kategorie: 
Jazyk: 

Venku se zatáhlo, začalo drobně pršet a hospůdka uprostřed dědiny zela téměř prázdnotou.
Až na skupinu stálých hostí v rohu výčepu. Hostinský Šmalda čistil sklenice a bedlivě sledoval, jestli všichni mají nalito. V čele stolu seděl hranatý, prošedivělý Honza Kaláb.
„Tak dnes je na řadě Bořek,“ spustil a ulízl si pěny ze sklenice.

Stránky